Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:00:54

Надзвичайні події за минулу добу в Чернігівській області

21.03.2012   09:15

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 21 березня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 17 пожеж, з яких: 3 – в житловому секторі, 1 – настил в лісі, 12 – сухої трави, 1 – інша.

1. Пожежа сухої трави Козелецький р-н, біля м. Остер О 08 год. 44 хв. на території Остерської міської ради сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.

2. Пожежа сухої трави Козелецький р-н, біля с. Скрипчин Об 11 год. 24 хв. на території Скрипчанської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Борзнянський р-н, с. Берестовець, вул. Жовтнева, 34 О 12 год. 15 хв. в господарстві гр. Козій І.М. сталася пожежа житлового будинку (6х10 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено 2 м кв. покрівлі. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальної печі. Збиток – 200 грн. Врятовано господарку та матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

4. Пожежа м. Чернігів, вул. Борисенка, 47 О 12 год. 50 хв. сталася пожежа сушильної камери (4,5х6 м, стіни цегляні, покрівля залізобетонна). Власник – Гетта М.М., 1958 р.н. Вогнем пошкоджено облицювання стін. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.

5. Пожежа сухої трави Чернігівський р-н, біля с. Підгірне О 13 год. 24 хв. на території Пісківської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

6. Пожежа сухої трави Носівський р-н, біля с. Лукашівка О 13 год. 50 хв. на території Носівської міської ради сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.

7. Пожежа сухої трави Козелецький р-н, біля с. Карасинівка О 13 год. 59 хв. на території Бригинцівської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

8. Пожежа в житловому секторі Козелецький р-н, с. Гладке, вул. Гагаріна, 16 О 15 год. 04 хв. в господарстві гр. Толстої В.М., 1970 р.н., сталася пожежа гаражу (4х6 м, стіни цегляні, покрівля шиферна) та навісу для зберігання грубих кормів (5х6 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено навіс, покрівлю та перекриття гаражу, пошкоджено стіни. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток – 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

9. Пожежа сухої трави Чернігівський р-н, біля с. Гущин О 15 год. 45 хв. на території Киїнської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 2,5 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

10. Пожежа сухої трави Козелецький р-н, біля с. Бобруйки О 16 год. 19 хв. на території Бобруйківської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 5 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

11. Пожежа сухої трави м. Чернігів, вул. Крапивницького, біля буд. № 67 О 18 год. 30 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,2 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

12. Пожежа сухої трави Носівський р-н, біля с. Деброве О 19 год. 19 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 10 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.

13. Пожежа сухої трави Н.-Сіверський р-н, біля с. Горбове О 20 год. 50 хв. на території Горбівської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.

14. Пожежа сухої трави Козелецький р-н, біля с. Булахів О 20 год. 59 хв. на території Булахівської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.

15. Пожежа сухої трави Чернігівський р-н, біля с. Гущин О 21 год. 20 хв. на території Киїнської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.

16. Пожежа настилу в лісі Козелецький р-н, біля с. Євминка О 21 год. 39 хв. на території підприємства “Козелецьрайагролісгосп” (директор – Вохмінцев С.В.) сталася пожежа настилу в лісі на площі 0,5 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.

17. Пожежа в житловому секторі Чернігівський р-н, с. Ст. Білоус, вул. Калініна О 02 год. 30 хв. в господарстві гр. Ісаєнко М.Ф., 1958 р.н, сталася пожежа житлового будинку (8х8 м, стіни цегляні, покрівля ондулін). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Ймовірна причина – підпал. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.


Інші повідомлення:

20.03.2012 року о 12 год. 00 хв. ремонтні роботи на автодорозі Варва- Хукалівка-Поділ, біля с. Озеряни, Варвинського району закінчено. Рух транспорту відновлено.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:54

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини