Внаслідок пожежі постраждало троє людей серед яких малолітні діти
22 листопада об 11:10 в смт Березне сталась пожежа в одній з квартир 2-х квартирного житлового будинку по вул. Гагаріна. За викликом на місце події прибуло одне відділення місцевої пожежної команда селища, які об 11:20 локалізували та об 11:30 остаточно ліквідували пожежу.
Вогнем пошкоджено майно всередині квартири. Підрозділи ДСНС України на гасіння пожежі не залучалися.
Внаслідок події господарка помешкання отримала опіки ІІ-ІІІ ступенів та була доставлена до Менської центральної районної лікарні, а її малолітні діти 2013 та 2015 років народження госпіталізовані до реанімаційного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні.
На даний час хлопчик, трьох років, з опіками 95% шкіри IV ступеню, опіками верхніх дихальних шляхів, отруєнням чадним газом, знаходиться вкрай важкому стані, а у 4-х місячної дівчинки діагноз отруєння чадним газом - стан її стабільний.
Причина та обставини виникнення пожежі встановлюються.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression