Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 13:20:21

В Управлінні поліції охорони в Чернігівській області призначено нового керівника

19.11.2015   10:03Агенцiя

Наказом Національної поліції № 7 по особовому складу з 7 листопада 2015 року полковник поліції Олег Миколайович Гронь призначений начальником Управління поліції охорони в Чернігівській області.

Олег Гронь народився 12 жовтня 1968 року в селі Локнисте Менського району Чернігівської області. Має вищу освіту. З 1986 по 1992 роки проходив службу в Збройних силах, після якої з 24 років присвятив себе правоохоронним органам, де починав працювати на посаді інспектора, а з роками досягнув і керівної.

З 1997 року вся робота Олега Гроня, за винятком кількох років, була пов'язана зі службою охорони. За цей час він здобув значний досвід та вніс вагомий внесок в розвиток охоронної структури. Очолював ДСО Чернігівщини, Автономної Республіки Крим, Миколаївщини.

- Поліція охорони є єдиною державною структурою, яка надає повний комплекс охоронних послуг. Договірні відносини продовжують виконуватись в повному обсязі досвідченими поліцейськими, які є фахівцями своєї справи, - зазначає полковник поліції Гронь.

Юридична адреса Управління поліції охорони у Чернігівській області залишається незмінною: 14021, м. Чернігів, вул. Івана Франка, 4а, тел./факс 699-191, чергова частина 699-292.

Останні новини Чернігівщини

Дві ДТП - в обох водії з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні склали адмінпротоколи

Дві ДТП - в обох водії з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульні склали адмінпротоколи 12:47

Вчора в Чернігові сталися дві дорожньо-транспортних пригоди, в кожній з яких один з учасників був з ознаками алкогольного сп’яніння.

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей

Визначили переможців ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя" 12:30

На базі позашкільного навчального закладу «Чернігівської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи» пройшли змагання ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», ініційованого Національним олімпійським комітетом України.

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання близько 16 тис. документацій із землеустрою 12:14

З початку 2020 року до експертів Держгеокадастру Чернігівської області надійшли на опрацювання за принципом екстериторіальності 15 887 документацій із землеустрою з інших областей.

Чернігів залишився у

Чернігів залишився у "червоній" зоні карантину, Ніжин - вийшов 12:02

Чернігів залишився в "червоній" зоні карантину, до нього додався Варвинський район, а Ніжин з рештою області потрапив у "помаранчеву" зону.

AB InBev Efes Україна запустила

AB InBev Efes Україна запустила "Академію Пивоваріння" 11:57

Компанія AB InBev Efes Україна, підрозділ найбільшої пивоварної компанії у світі, запустила освітній проєкт «Академія Пивоваріння» для студентів, які мріють працювати в пивоварній індустрії, а також для внутрішніх співробітників компанії з метою підвищення їхньої професійної експертизи відповідно до світових стандартів.