Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 березня, 22:52:37

Пред’явлено підозру особі, яка шляхом шахрайства заволоділа коштами на суму майже 800 тисяч гривень

18.11.2015   18:30

Прокуратурою Ріпкинського району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 190, ч. 1 ст. 366 КК України (шахрайство та службове підроблення).

Досудовим розслідуванням встановлено, що приватним підприємцем з метою отримання грошових коштів шахрайським шляхом на кількох односельців виписані фіктивні довідки про наявність трудових відносин та отримання високих заробітних плат. Після цього на вказаних осіб оформлялись кредити в різних банківських установах.

У подальшому всіми документами на оформлення кредиту та грошима заволодівав підприємець. Зобов’язання за кредитними договорами ним не погашались.

Всього привласнено коштів на суму майже 800 тисяч гривень.

За результатами розслідування підприємцю повідомлено про підозру в підробці офіційних документів та заволодінні грошовими коштами шляхом шахрайства.

Ріпкинським районним судом задоволено клопотання Ріпкинського відділення поліції, погодженого з прокуратурою району, про обрання  підозрюваному запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту та накладено арешт на майно – 7 автомобілів та 2 виробничі приміщення.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини