Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури та зобов’язав повернути до Щорської міськради кошти, які сам собі виділив колишній міський голова
У квітні поточного року постановою Щорського районного суду, залишеною без змін апеляційним судом Чернігівської області, колишнього Щорського міського голову визнано винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).
Підставою для притягнення до відповідальності стало недотримання міським головою вимог статті 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та неповідомлення відповідних осіб про наявність конфлікту інтересів у службовій діяльності при вирішенні питання про встановлення собі розміру премії. Сума незаконно отриманих бюджетних коштів склала понад 5 тис грн.
З метою захисту інтересів держави в особі Щорської міської ради прокурор звернувся до суду з позовом про стягнення незаконно отриманих коштів. Рішенням Щорського районного суду від 28.08.2015 позов задоволено.
Правомірність вимог прокурора 17.11.2015 підтвердив і апеляційний суд Чернігівської області, відхиливши апеляційну скаргу правопорушника.
Незаконно отримані колишнім Щорським міським головою кошти мають бути відшкодовані до міського бюджету.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.