Бійці батальйону "Чернігів" направилися на Донбас
Близько півсотні бійців спецбатальйону «Чернігів» вирушили в зону проведення антитерористичної операції захищати суверенітет та територіальну цілісність України.
Перед відправкою в зону АТО поліцейських інструктував заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Олександр Селіверстов. Він акцентував увагу бійців на беззаперечному виконанні правил безпеки при поводженні зі зброєю і боєприпасами та пильному стеженні за російсько-терористичними військами, які регулярно порушують мінські домовленості й продовжують обстріли українських позицій та цивільного населення, як із стрілецької зброї, великокаліберних кулеметів та гранатометів, так і з мінометів, які мали б бути відведені.
В зоні своєї відповідальності поліцейські батальйону «Чернігів» будуть виконувати завдання з охорони громадського порядку, охороняти стратегічні об’єкти, чергувати на блокпостах, здійснюючи пропускний режим людей та вантажів, знищувати диверсійно-розвідувальні групи ворога, які намагаються проникнути в український тил.
Протоієрей храму Святої Великомучениці Катерини Роман Кіник благословив бійців на ратну справу та вручив їм молитовники воїна. Провести бійців на Схід прийшли колеги, друзі та рідні правоохоронців. Журналісти мали змогу на власні очі побачити, що бійці повністю забезпечені харчами, обмундируванням, засобами захисту та озброєнням.
Більшість поліцейських у складі батальйону — досвідчені воїни, які не вперше їдуть на Донбас. Побратими побажали бійцям гідно виконати поставлені завдання і повернутися додому живими та здоровими.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression