Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 17:57:29

Надзвичайні події за минулу добу в Чернігівській області

20.03.2012   12:03

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 20 березня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 9 пожеж, з яких 2 в житловому секторі та 7 інші. Врятовано 2 людини. 
 
1. Пожежа в житловому секторі Козелецький р-н, с. Крехаїв, вул. Лиса Гора, 3 О 12 год. 30 хв. в господарстві Шуриги Г.В., 1962 р.н., та Шуриги В.С., 1969 р.н., сталася пожежа житлового будинку (8х6 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, перекриття та стіни. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів. Збиток - 20 000 грн. Врятовано 2 людини (Шуригу В.С. та Семенюка В.В.), матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.
 
2. Пожежа сухої трави Чернігівський р-н, біля с. Пакуль О 14 год. 40 хв. на території Пакульської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 25 000 грн.
 
3. Пожежа сухої трави Чернігівський р-н, біля с. Радянська Слобода О 16 год. 07 хв. на території сільської ради с. Радянська Слобода сталася пожежа сухої трави на площі 0,03 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

4. Пожежа сухої трави Козелецький р-н, біля с. Бобруйки О 19 год. 29 хв. на території Бобруйківської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 1,5 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 7 000 грн.

5. Пожежа сухої трави Козелецький р-н, біля с. Скрипчин О 19 год. 44 хв. на території Скрипчинської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

6. Пожежа сухої трави Чернігівський р-н, біля с. Дніпровське О 20 год. 30 хв. на території Дніпровської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 0,01 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

7. Пожежа сухої трави Чернігівський р-н, біля с. Підгірне О 23 год. 00 хв. на території Пісківської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 35 000 грн.

8. Пожежа сухої трави Ніжинський р-н, біля с. Григоро-Іванівка О 00 год. 23 хв. на території Григоро-Іванівської сільської ради сталася пожежа сухої трави на площі 7 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.

9. Пожежа в житловому секторі м. Городня, вул. Червоноармійська, 1 О 05 год. 55 хв. в господарстві Архангородської О.О., 1973 р.н., сталася пожежа нежилого будинку (5х3 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено підлогу на площі 10 кв.м, майно та стіни. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.
 

Виявлення та знищення ВНП:

О 17 год. 20 хв. групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС знищено 2 артилерійські снаряди калібром 88 мм часів Великої Вітчизняної війни, які було виявлено о 07 год. 00 хв. 19.03.2012 року на відкритій місцевості  біля с. Івангород, Ічнянського р-ну.      
    
  
Інші повідомлення:

19.03.2012 року в зв’язку з недостатньою спроможністю пропуску талої води по 2-ох трубах (діаметром 1000 мм.), які розташовані під дорожнім полотном, відбувся розмив земляного насипу та частковий обвал 9-го кілометра автодороги Варва-Хукалівка-Поділ, біля с. Озеряни, Варвинського р-ну. Довжина пошкодженої ділянки - 5 м, ширина - 10 м. Рух транспортних засобів здійснюється в об’їзд. Для проведення ремонтних робіт залучено аварійно-ремонтну  бригаду (3 одиниці техніки, 7 осіб) філії "Варвинський райавтодор", 1 одиницю техніки, 1 працівник СТОВ "Дружба-Нова", Варвинський ВДАІ УМВС України в Чернігівській області. Ремонтні роботи планується завершити 20 березня 2012 року.

О 09 год. 43 хв. в м. Чернігові по вул. Одинцова, 14-Б, кв. 91 в господарстві  гр. Кошель О.О., 1986 р.н., внаслідок пошкодження медичного термометра стався розлив ртуті. Особовим складом відділення РХБЗ АРЧ АРЗ СП проведено демеркуризацію приміщення та вилучено ртуть в кількості 2 г.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:54

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини