Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 18:58:57

VII акція Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”

20.03.2012   08:50

19 березня відбулося засідання прес-клубу “Ділове слово”, присвячене організації та проведенню в Чернігівській області VII благодійної акції “Серце до серця”. У роботі прес-клубу взяли участь начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Оксана Сердюк, члени організаційного комітету з проведення Всеукраїнської акції, представники Всеукраїнського благодійного фонду “Від серця до серця”, засобів масової інформації.

Наголошувалося, що сьома щорічна Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця” пройде з 16 квітня по 6 травня 2012 року. Захід проводитиметься в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, а також на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.

Оксана Сердюк повідомила, що обласна державна адміністрація всіляко підтримує проведення благодійної акції у Чернігівській області. Дуже важливо, що подібні акції допомагають конкретним людям, об’єднують молодь у волонтерський рух та спонукають громаду до благодійності.

У 2012 році, як і у минулому, метою акції на Чернігівщині визначено збір коштів на підтримку медичного забезпечення дітей, які хворіють на цукровий діабет, а саме – на придбання інсулінових помп.

Заступник голови Правління Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” Катерина Бартецька ознайомила присутніх із планом і порядком організації та проведення VІІ щорічної Всеукраїнської акції “Серце до серця”. У цьогорічній акції по збору коштів для дітей, хворих на цукровий діабет, будуть брати участь близько 50 тисяч волонтерів з усієї Україні. З 16 квітня вони збиратимуть кошти в опломбовані картонні ящики у всіх населених пунктах України.

Окрім збору коштів, Фонд залучатиме до роботи активну та ініціативну молодь. Заплановано ряд заходів для розвитку волонтерського руху. Зокрема, у планах організаторів провести фестиваль, в якому візьме участь 20 тисяч волонтерів з усієї України.

Детальніше про інсулінові помпи, на які збираються кошти, розповіла головний позаштатний спеціаліст з дитячої ендокринології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Захарович. Інсулінова помпа – це медичний пристрій для введення інсуліну при лікуванні цукрового діабету. Вона є альтернативою багаторазовим щоденним ін’єкціям інсуліну інсуліновим шприцом. За словами Людмили Захарович, у Чернігівський області 186 дітей, хворих на діабет, серед них 18 – віком до 6 років.

Студентка Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” та координатор акції по Чернігівській області Ольга Кукуюк розповіла про роль студентської молоді у проведенні акції.

За результатами проведення з 1 по 15 травня 2011 року VI Всеукраїнської акції „Серце до серця” для надання допомоги дітям хворим на цукровий діабет спільними зусиллями волонтерів, організаторів в Україні було зібрано понад 4,1 млн. грн. На кошти, які було зібрано від Чернігівського регіону, закуплено інсулінову помпу для дитини, хворої на цукровий діабет.

Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ “Кредобанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу:“__________ область (місто). Благодійний внесок”.

Загальна сума зібраних коштів буде оприлюднена у засобах масової інформації.

Контроль зібраних коштів здійснюватиметься Наглядовою Радою Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”, а також відповідними органами державної влади. Кожен бажаючий може контролювати рух коштів через Інтернет-сторінку Фонду (www.fsds.in.ua). Також на веб-сторінці буде розміщена інформація про загальну суму зібраних коштів та роз’яснення витрат на придбання медичного обладнання, адресу його встановлення.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.