Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 21:32:14

VII акція Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”

20.03.2012   08:50

19 березня відбулося засідання прес-клубу “Ділове слово”, присвячене організації та проведенню в Чернігівській області VII благодійної акції “Серце до серця”. У роботі прес-клубу взяли участь начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Оксана Сердюк, члени організаційного комітету з проведення Всеукраїнської акції, представники Всеукраїнського благодійного фонду “Від серця до серця”, засобів масової інформації.

Наголошувалося, що сьома щорічна Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця” пройде з 16 квітня по 6 травня 2012 року. Захід проводитиметься в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, а також на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.

Оксана Сердюк повідомила, що обласна державна адміністрація всіляко підтримує проведення благодійної акції у Чернігівській області. Дуже важливо, що подібні акції допомагають конкретним людям, об’єднують молодь у волонтерський рух та спонукають громаду до благодійності.

У 2012 році, як і у минулому, метою акції на Чернігівщині визначено збір коштів на підтримку медичного забезпечення дітей, які хворіють на цукровий діабет, а саме – на придбання інсулінових помп.

Заступник голови Правління Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” Катерина Бартецька ознайомила присутніх із планом і порядком організації та проведення VІІ щорічної Всеукраїнської акції “Серце до серця”. У цьогорічній акції по збору коштів для дітей, хворих на цукровий діабет, будуть брати участь близько 50 тисяч волонтерів з усієї Україні. З 16 квітня вони збиратимуть кошти в опломбовані картонні ящики у всіх населених пунктах України.

Окрім збору коштів, Фонд залучатиме до роботи активну та ініціативну молодь. Заплановано ряд заходів для розвитку волонтерського руху. Зокрема, у планах організаторів провести фестиваль, в якому візьме участь 20 тисяч волонтерів з усієї України.

Детальніше про інсулінові помпи, на які збираються кошти, розповіла головний позаштатний спеціаліст з дитячої ендокринології управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Захарович. Інсулінова помпа – це медичний пристрій для введення інсуліну при лікуванні цукрового діабету. Вона є альтернативою багаторазовим щоденним ін’єкціям інсуліну інсуліновим шприцом. За словами Людмили Захарович, у Чернігівський області 186 дітей, хворих на діабет, серед них 18 – віком до 6 років.

Студентка Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” та координатор акції по Чернігівській області Ольга Кукуюк розповіла про роль студентської молоді у проведенні акції.

За результатами проведення з 1 по 15 травня 2011 року VI Всеукраїнської акції „Серце до серця” для надання допомоги дітям хворим на цукровий діабет спільними зусиллями волонтерів, організаторів в Україні було зібрано понад 4,1 млн. грн. На кошти, які було зібрано від Чернігівського регіону, закуплено інсулінову помпу для дитини, хворої на цукровий діабет.

Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ “Кредобанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу:“__________ область (місто). Благодійний внесок”.

Загальна сума зібраних коштів буде оприлюднена у засобах масової інформації.

Контроль зібраних коштів здійснюватиметься Наглядовою Радою Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”, а також відповідними органами державної влади. Кожен бажаючий може контролювати рух коштів через Інтернет-сторінку Фонду (www.fsds.in.ua). Також на веб-сторінці буде розміщена інформація про загальну суму зібраних коштів та роз’яснення витрат на придбання медичного обладнання, адресу його встановлення.

Останні новини Чернігівщини

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи

Медичні заклади області у трійці лідерів за рівнем готовності до другого етапу медичної реформи 14:09

Медичні заклади Чернігівської області вже на 95,43% готові до старту другого етапу медичної реформи з 1 квітня цього року. Це стосується закладів, що надають вторинну та третинну медичну допомогу.

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході

Патрульні розшукали особу, ймовірно причетну до пошкодження рекламної конструкції в підземному переході 13:51

Близько п’ятої ранку на лінію "102" надійшло повідомлення, що в підземному переході на розі проспектів Миру та Перемоги невідомий пошкодив рекламну конструкцію. На місце одразу виїхав екіпаж патрульної поліції.

З 25 лютого в оборот введена нова 200-гривнева купюра 13:44

Сьогодні в Україні Нацбанком в обіг вводяться нові купюри 200 гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:41

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір. Захворювання реєструвалися в 17 районах та 3 містах.

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів

Упродовж минулої доби рятувальники вивільнили зі складних ділянок доріг 4 одиниці транспортних засобів 13:14

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 4 рази залучалися до надання допомоги з вивільнення транспортних засобів, що потрапили на складні ділянки доріг у Бахмацькому, Городнянському, Ріпкинському і Талалаївському районах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини