Податкові міліціонери виявили, що керівник підприємства купив автомобіль за кошти, одержані злочинним шляхом
Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області виявили протиправну діяльність керівника одного з підприємств сфери торгівлі Чернігівщини.
Працівники борзнянського підприємства за дорученням керівника знімали з його рахунків готівкові кошти. Їх загальна сума перевищує 4 мільйони гривень, в тому числі 800 тисяч гривень отримані від підприємств державної форми власності. В подальшому керівник на ці гроші оформляв придбання товарів від підприємства, яке мало ознаки фіктивності та було створене для конвертації коштів.
Потім кошти, отримані злочинним шляхом, керівник легалізував. Він купив для власних потреб автомобіль вартістю понад півмільйона гривень.
Як повідомив прес-секретар податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській Микола Тулупов, за цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочинів, передбачених ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ст.209 Кримінального кодексу України (легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом).
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.