11 листопада у Чернігові оголошено Днем жалоби
З метою вшанування пам’яті загиблого під час виконання військового обов’язку Нешка Ігоря Володимировича, старшого прапорщика Чернігівського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України, та пам’яті військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України, 11 листопада в Чернігові оголошено Днем жалоби.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Соколов.
На знак скорботи за загиблими приспустять Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міста.
Також рекомендовано обмежити проведення розважально-концертних заходів на території міста та звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі, ресторанного господарства, в громадському транспорті, вуличного мовлення.
Останні новини Чернігівщини
Як ігрові автомати Pin Up скачать на смартфон? 20:05
Щоб скачать Пин Ап безкоштовно, треба відвідати офіційний сайт ресурсу. Pin Up мобільний додаток при використанні вирізняється купою переваг. Скачати Пін Ап можна для гри в демо-форматі та зі справжніми ставками
СБУ затримала прикордонника, який намагався «злити» фсб інформацію про охорону північних рубежів України 19:53
Контррозвідка Служби безпеки спільно зі співробітниками внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби викрила ще одного російського агента у ході спецоперації у Чернігівській області.
Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі 46 тисяч гривень 16:22
Поліція застерігає громадян від шахраїв, що видають себе за працівників банківських установ
Сільгосппідприємства Чернігівщини потребують працівників: актуальні понад 60 вакансій 15:19
З приходом весни традиційно пожвавлюється попит на працівників сільського господарства, адже саме в цю пору року стартують весняно-польові роботи. Не став винятком і цей рік.

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 115 осіб з COVID-19 14:17
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 27 березня в області зареєстровано 1022 активних випадки коронавірусної хвороби.