Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 20:27:37

Поліцейські розшукали і повернули матері 5-річного сина

09.11.2015   18:21

Хлопчик сказав, що гулятиме у сусіда, а сам пішов в інший будинок. Для пошуків малюка був піднятий по тривозі ледь не увесь Чернігівський відділ поліції.

Вчора о 18:30 до чергової частини звернулася 39-річна чернігівка із заявою, що у неї загубився 5-річний син. Негайно на місце події виїхала слідчо-оперативна група та працівники поліції. В ході подальшої перевірки поліцейські встановили, що 5-річний син заявниці близько 15:00 пішов з дому гуляти до сусідського хлопця.

Коли вже увечері мати зателефонувала сусідці, то з'ясувалося, що дитина до них взагалі не приходила. Жінка одразу ж звернулася по допомогу в поліцію. Правоохоронці шукали хлопчика не лише в будинку за місцем мешкання, а й перевірялися інші багатоповерхівки. Саме в сусідньому будинку в одній з квартир правоохоронці і знайшли дитину, він спокійно грався у товариша з іграшками.

Дитину повернули матері, в подальшому відносно неї буде складений адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини