Прикордоннику за отримання неправомірної вигоди обрано запобіжний захід
Ухвалою Новозаводського районного суду м. Чернігова інспектору прикордонної служби Чернігівського прикордонного загону обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням застави в сумі 30 тис. грн.
Як повідомлялося раніше, прокуратурою області спільно з УСБУ в області задокументовано факт вимагання та отримання неправомірної вигоди в розмірі 600 доларів США за сприяння в переведенні на службу із ВПС «Запоріжжя» Азово-Чорноморського регіонального Управління Державної прикордонної служби до Чернігівського прикордонного загону.
Досудове розслідування у кримінальному провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою) здійснює слідчий відділ прокуратури області.
Проводяться слідчі дії для встановлення всіх обставин злочину.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.