Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 07:44:46

За порушення митних правил затримали трикотажне полотно на суму 5,3 мільйони гривень

09.11.2015   15:01Агенцiя

Понад 27 тисяч метрів трикотажного полотна намагалися перевезти через кордон у Чернігівській області з порушенням митних правил.

Цей факт виявили співробітники спільної робочої групи, що складається з митників та працівників податкової міліції, на митному посту «Нові Яриловичі» Чернігівської митниці ДФС в межах проведення основного етапу операції «Рубіж-2015». Вантажний автомобіль з трикотажними полотнами іноземного виробництва перетинав кордон у напрямку виїзду з України.

З метою контролю у пункті пропуску митники провели частковий огляд товару, під час якого і виявили ознаки порушення. Ретельною перевіркою, яка відбулася у Чернігові, встановили, що якісні характеристики товару, які вказані у товаросупровідних документах, не співпадають з даними, що зазначені на маркуванні рулонів тканини.

З’ясовано, що у документах вказані неправдиві відомості щодо найменування та коду товару. Отже, 586 рулонів тканини намагалися вивезти з приховуванням від митного контролю.

Співробітники митниці склали протокол про порушення митних правил за ознаками ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. Затриманий вантаж оцінили у 5,3 мільйони гривень. Наразі матеріали адміністративної справи та вилучені предмети правопорушення долучені до кримінального провадження.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини