Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 03:30:07

Протягом минулих вихідних вогнеборці ліквідували 9 пожеж, під час яких одна людина загинула

09.11.2015   14:58Агенцiя

Протягом минулих вихідних на території Чернігівської області виникло 13 пожеж, з яких 9 у житловому секторі громадян, 2 - в природних екологічних системах та 2 інші. Нажаль, під час однієї з пожеж загинула людина.

Лише завдяки оперативним та злагодженим діям рятувальників не допущено розповсюдження вогню на значні території, а також врятовано 11 будівель та споруд.

Незважаючи на постійні звернення рятувальників через засоби масової інформації та під час проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів щодо необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки люди все ж таки допускають необережність у поводженні з вогнем і стають винуватцями трагедій.

Так, 7 листопада о 18:20 у м. Семенівка до Служби порятунку "101"  надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних будинків по  вул. Шкільній.

За викликом на місце події прибуло 2 відділення  11-ї державної пожежно-рятувальної частини. На цей час помешкання було заповнено димом, а в одній з кімнат спостерігалося інтенсивне горіння. Одягнувши захисні протигази рятувальники увійшли до задимленої оселі.

Під час проведення розвідки, в одній з кімнат, вогнеборці виявили тіло 53-річного домовласника без ознак життя. Нажаль, допомогти йому було вже запізно. Пожежу о 18:30 локалізували, а о 19:10 остаточно ліквідували. Вогнеборцями не допущено поширення полум’я на іншу частину будівлі. 

Ймовірніше за все, причиною лиха послужила необережність господаря під час паління.

Управління ДСНС України у Чернігівській області застерігає: щоб уникнути пожежі й тим самим вберегти своє та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні при поводжені з вогнем. Не допускайте паління у ліжку, ретельно гасіть недопалки.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини