Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 травня, 13:44:47

Тиждень безпеки дорожнього руху в області

09.11.2015   11:20Агенцiя

Україна є однією з найбільш небезпечних країн для учасників дорожнього руху.

За період з 1991 року на дорогах держави сталося понад 1 мільйон дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло більше 166 тисяч чоловік, ще майже 1 мільйон 200 тисяч отримали травми різного ступеня тяжкості.

Кожен третій загиблий — дитина або молода людина віком від 5-ти до 29 років. Україна втрачає на дорогах свій працездатний потенціал, а щорічні економічні збитки від численних дорожньо-транспортних пригод становлять за оцінками Світового банку, близько 5-ти мільярдів доларів.

Не менш трагічна статистика і в нашій області. Так, протягом 2012 року на автошляхах Чернігівщини загинуло 143 особи, 658 було травмовано, протягом 2013-го загинуло 148 осіб, 723 отримали травми, у 2014 році на шляхах області загинуло 120 людей. Декілька сотень було травмовано.

Кожного року Всесвітня організація охорони здоров’я відповідно до програми «Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011—2020» проводить Тиждень безпеки дорожнього руху.

Мета Тижня безпеки руху — об’єднати зусилля державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти та ЗМІ для виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху.

Цього року Міністерство охорони здоров’я України разом з іншими міністерствами та відомствами, а також представниками громадськості організовує проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 9-го по 15-те листопада.

Запрошуємо долучитися до проведення акції. Разом створимо умови для більш безпечного руху дорогами України. Безпека дорожнього руху — це життя.

Останні новини Чернігівщини

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни

Безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни 13:02

Під час війни Програма медичних гарантій продовжує працювати, а пацієнти з онкологією можуть безоплатно отримувати лікування, яке забезпечує держава.

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду

Позов прокурора про повернення у державну власність земельної ділянки площею 7 га призначено до судового розгляду 12:43

Господарським судом Чернігівської області відкрито провадження та призначено до розгляду позов Ніжинської окружної прокуратури про визнання незаконним наказу Головного Управління Держгеокадастру у Чернігівській області, скасування рішення про державну реєстрацію та припинення права власності на земельну ділянку площею понад 7 га, на якій розташована пам’ятка археології місцевого значення.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 16 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 16 травня 12:35

У Чернігівській області 16 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

У Чернігівській області 10 роботодавців отримають компенсацію за  працевлаштування переселенців

У Чернігівській області 10 роботодавців отримають компенсацію за працевлаштування переселенців 12:29

Йдеться про компенсацію витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених.

російська армія обстріляла селище Десна на Чернігівщині

російська армія обстріляла селище Десна на Чернігівщині 12:19

Сьогодні о 5 ранку росіяни обстріляли ракетами селище Десна. За попередньою інформацією є постраждалі. Деталі щодо наслідків уточнюються.