Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 16:12:08

Прокуратура Чернігівщини захищає права осіб, відносно яких застосовано примусові заходи медичного характеру

07.11.2015   10:56Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області проведено перевірку додержання вимог законодавства в КЛПЗ «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» щодо порядку, умов тримання та надання медичної допомоги особам, відносно яких застосовано примусові заходи медичного характеру.

Встановлено, що у відділенні з посиленим наглядом № 18 лікарні пацієнтам належним чином не роз’яснюються їх права, наявні засоби охорони (відеоспостереження) не забезпечують повного візуального контролю за всією територією відділення та пацієнтами, не обладнано спеціальне приміщення для побачень з родичами та близькими особами, несвоєчасно вживаються заходи щодо отримання пацієнтами паспортів. На медичне забезпечення одного хворого на день фактично витрачається лише 6,06 грн при необхідних 40 грн.
 
З огляду на викладене прокуратурою області головному лікарю КЛПЗ «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» внесено документ реагування з вимогою негайного усунення виявлених порушень та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності.
 
На сьогодні документ прокурорського реагування перебуває на розгляді.

Останні новини Чернігівщини

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством

Біла стрічка – міжнародний символ боротьби з домашнім гендерним насильством 15:19

Щороку 25 листопада у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стартує інформаційна кампанія «16 днів проти насильства».

Виявлено 527 нових випадків COVID-19

Виявлено 527 нових випадків COVID-19 15:12

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 листопада в області зафіксовано 527 нових випадків COVID-19.

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі

Два мобільні телефони, що перебували у розшуку, виявили патрульні цієї ночі 11:43

Цієї ночі під час патрулювання біля залізничного вокзалу поліцейські помітили підозрілого громадянина, який пришвидшив рух при появі службового автомобіля.

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання

У школах Чернігова для 5-11 класів триває дистанційне навчання 11:27

У такому ж режимі як у школах Чернігова (тобто дистанційно з 5 по 11 класи) діти навчаються зараз у таких українських обласних центрах, як Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Чернівці, Вінниця. Про це на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Ситуація у Прилуцькій лікарні контрольована

Ситуація у Прилуцькій лікарні контрольована 11:10

Вночі, 25 листопада, у Прилуцькій центральній міській лікарні сталося коротке замикання електромереж із задимленням без подальшого горіння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини