Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 лютого, 10:07:04

Прокуратура Чернігівщини захищає права осіб, відносно яких застосовано примусові заходи медичного характеру

07.11.2015   10:56Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області проведено перевірку додержання вимог законодавства в КЛПЗ «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» щодо порядку, умов тримання та надання медичної допомоги особам, відносно яких застосовано примусові заходи медичного характеру.

Встановлено, що у відділенні з посиленим наглядом № 18 лікарні пацієнтам належним чином не роз’яснюються їх права, наявні засоби охорони (відеоспостереження) не забезпечують повного візуального контролю за всією територією відділення та пацієнтами, не обладнано спеціальне приміщення для побачень з родичами та близькими особами, несвоєчасно вживаються заходи щодо отримання пацієнтами паспортів. На медичне забезпечення одного хворого на день фактично витрачається лише 6,06 грн при необхідних 40 грн.
 
З огляду на викладене прокуратурою області головному лікарю КЛПЗ «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» внесено документ реагування з вимогою негайного усунення виявлених порушень та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності.
 
На сьогодні документ прокурорського реагування перебуває на розгляді.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до весняно-польових робіт

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до весняно-польових робіт 10:05

Щонайменше 700 безробітних області підвищать свою кваліфікацію, аби бути затребуваними роботодавцями з початком весняно-польових робіт.

Поліція провела тактико-спеціальні навчання

Поліція провела тактико-спеціальні навчання 09:58

Учора впродовж усього дня на Чернігівщині тривав активний етап тактико-спеціальних навчань поліції із затримання озброєних злочинців. Організатор навчання — Національна поліція України.

До 150-річчя Лесі Українки. ВІДЕО 09:38

До ювілею великої української поетки, який відзначатиметься 25 лютого, Чернігівський обласний філармонійний центр підготував відеопроєкт «Impromptu», або «Когда цветет никотиана».

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:28

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Відбулося підсумкове засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА

Відбулося підсумкове засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА 09:22

24 лютого в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації під головуванням Ігоря Москаленка відбулося підсумкове засідання громадської ради при Чернігівській ОДА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини