Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 16:01:31

З Чернігова до навчальних центрів Сухопутних військ ЗСУ відбула чергова партія призовників для проходження строкової служби

07.11.2015   09:46Агенцiя

6 листопада, в Чернігові на збірному пункті обласного військового комісаріату відбулись урочисті проводи чергової партії призовників до лав Збройних Сил України.

Напередодні призовники, для отримання права служити в армії, пройшли ретельний відбір, зокрема: прискіпливе медичне обстеження, оцінку морально-психологічного й фізичного стану, з ними були проведені тестування на предмет інтелектуального розвитку, індивідуальні бесіди тощо.

З урочистою подією призовників та їхніх батьків і рідних пісенними композиціями привітали артисти Міського палацу культури, а представники військово-спортивного клубу «СОТА» (Стрільба. Орієнтування. Тактика. Альпінізм) продемонстрували для них виконання елементів рукопашного бою.

З привітанням та побажаннями до призовників звернувся військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Криворучко. Зокрема, він сказав:
– Сьогодні ви зробили важливий у своєму житті крок до змужніння, загартування душі і тіла. Служіть з честю і завжди пам’ятайте, що ми поряд з вами, завжди підтримаємо і при необхідності допоможемо.
Слід зазначити, що цієї осені з Чернігівщини до лав Збройних Сил України та інших силових відомств для проходження строкової військової служби буде відправлено майже 500 юнаків. Як повідомили у військовому комісаріаті призов проходить планово, своєчасно і на якісному рівні.

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини