Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 11:08:50

Електромонтерам посприяли чернігівські прикордонники

07.11.2015   09:20

Електромонтери Городнянського РЕМ були затримані на кордоні України з Росією. Майже добу вони перебували на території російського прикордонного підрозділу.

Неприємна історія сталася 5 листопада. Під час демонтажу недіючого обладнання на лінії електропередач в безпосередній близькості до державного кордону, група робітників Городнянського РЕМ, випадково втративши орієнтування, потрапила на територію Росії, де їх затримав російський прикордонний наряд.

Завдяки зусиллям чернігівських прикордонників, які одразу включилися у вирішення складної ситуації, 6 листопада, бригаду електромонтерів вдалося визволити та повернути додому.

Колектив «Чернігівобленерго» висловлює слова вдячності чернігівським прикордонникам та особисто начальнику Чернігівського прикордонного загону, полковнику Ігорю Тимчуку за оперативне вирішення складної ситуації, в яку потрапили городнянські  енергетики.

Останні новини Чернігівщини

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами

В Чернігівській ОДА обговорили питання протидії нелегальній торгівлі нафтопродуктами 09:48

Результати діяльності робочої групи з ліквідації нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в області за минулий рік, оновлення її складу та плани на поточний рік обговорили на робочій нараді 5 березня.