Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 19:30:44

Леонід Сахневич з робочою поїздкою у Коропському районі

07.11.2015   09:12

Під час робочої поїздки 5 листопада до Коропського району перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич оглянув будівництво та реконструкцію об’єктів.

Спільно з головою Коропської райдержадміністрації та директором Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, перевірено хід виконання природоохоронних заходів, які здійснюються в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки.

Зокрема, в 2015 році в Коропському районі, для попередження забруднення підземних вод, за природоохоронні кошти виконується тампонаж безгосподарських недіючих артезіанських свердловин. На сьогоднішній день в районі здійснено тампонаж шести таких свердловин.

У межах виконання зазначеної програми розпочато реконструкцію системи каналізації Коропської центральної районної лікарні.

Також, перевірено стан виконання робіт з реконструкції поліклінічного відділення комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня», що здійснюються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенцій обласному бюджету.

Цього ж дня перший заступник голови облдержадміністрації завітав і до дошкільного навчального закладу «Дзвіночок», в якому здійснюються ремонтні роботи.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини