Судитимуть наркокур'єра
На Чернігівщині Служба безпеки України передала до суду матеріали розслідування стосовно зловмисника, який намагався налагодити канал постачання синтетичних наркотиків.
У травні 2015 року співробітники спецслужби спільно зприкордонниками затримали наркокур’єра на митному пункті пропуску «Нові Яриловичі» у рейсовому автобусі «Мінськ-Київ».
Під час огляду у нього було вилучено два пакети з особливо небезпечними психотропами PVP та синтетичними канабіноїдами AB-PINACA-CHM.
Слідчі Управління СБ України вЧернігівській області повідомили зловмиснику про підозру за ч. 3 cт. 305 (контрабанда наркотичнихзасобів) Кримінального кодексуУкраїни.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression