Реабілітація учасників антитерористичної операції на Чернігівщині
В області створено два Центри реабілітації, які забезпечують терапевтичну, неврологічну та психологічну реабілітацію постраждалих в антитерористичній операції.
Так, на базі Чернігівського обласного госпіталю ветеранів війни у межах існуючого ліжкового фонду та штатної чисельності персоналу створено Центр реабілітації для учасників антитерористичної операції на 20 ліжок, з яких 10 реабілітаційних терапевтичних та 10 реабілітаційних неврологічних.
Для проведення фізичної реабілітації учасникам антитерористичної операції в обласному госпіталі для ветеранів війни залучаються фахівці обласної лікарні. В госпіталі функціонують фізіотерапевтичний кабінет та кабінет лікувальної фізкультури.
На базі комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» створено Центр психіатричної реабілітації на 20 ліжок. У закладі проводиться робота щодо отримання путівок на санаторно-курортне лікування та проведення соціальної та психологічної реабілітації для учасників антитерористичної операції.
Крім того, налагоджений зв’язок з Чернігівським окружним військовим госпіталем вч А-3120. Постраждалим учасникам АТО надається можливість отримувати подальшу медичну та психологічну реабілітацію в Українському госпіталі для воїнів-інтернаціоналістів «Лісова Поляна» та в Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни.
Для психологічної підтримки громадян функціонує телефонна «гаряча лінія», звертатися куди можна за телефонами:
- (0462) 644-690 (у робочий час з 8:00 до 17:00),
- (0462) 697-023 (у неробочий час, вихідні та святкові дні).
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.