Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 20:50:33

Дві третини всіх дітей, які помирають у віці до 18 років, потребують паліативної допомоги. ВІДЕО

31.10.2015   12:02Агенцiя

Комплексний підхід дозволяє покращити якість життя пацієнта та членів його родини, які зіштовхнулися з невиліковною недугою. А такими, за класифікацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, визначено 574 хвороби.

На прес-конференції за підсумками реалізації проекту «Паліативна допомога дітям: від розуміння до реальних дій», яку провела громадська організація “Чернігів Європейський”, піднімались питання про значення такої допомоги для тяжкохворих дітей, про особливості проведення просвітницької роботи для громади, щодо проблем та перспектив розвитку паліативної допомоги в обласному центрі.

Результатом низки благодійних заходів стала адресна допомога на придбання ліків онкологічно хворим дітям — двом чотирирічним хлопчикам з багатодітних родин. 50% вартості лікування хворих компенсує держава, ще половину коштів на так звану «супроводжувальну терапію»мають знаходити батьки. 20 тисяч гривень, необхідних для підтримки, збирали волонтери та небайдужі чернігівці.

Серед найбільш розповсюджених хвороб, що передбачають надання паліативної допомоги дітям, онкологія – кожен третій випадок. Також, за даними Міністерства охорони здоров’я України, торік 17,5 тисяч малюків з вродженими та генетичними хворобами, ураженнями нервової системи, перинатальними патологіями, ВІЛ/СНІДом потребували консультативної допомоги фахівців з лікування болю, виїзних бригад вдома чи в хоспісі.

 

Останні новини Чернігівщини

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування 13:16

Слухи о том, что крепкие напитки убивают мозг, а кофе помогает протрезветь, несколько преувеличены.

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти 13:04

Який овоч не лише дуже смачний, але й гарний на вигляд? Багато хто, відповідаючи на це питання, назве цвітну капусту. Її суцвіття естетично виглядають і відмінно поєднуються з іншими овочами, більшістю спецій, сирами, м’ясом і птицею.

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року 12:57

З 11 до 15 серпня Уран буде у стадії стаціонарності, Марс з’єднується з Чорним Місяцем, що активізує кармічні теми, проблеми поколінь. Маючи вплив на Марс, Чорний Місяць підпорядковує особисту волю підступним спонуканням та інстинктам.

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.