Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 21:01:54

За принципової позиції прокуратури державі повернуто майже 600 га лісу вартістю понад 5 млн. грн.

31.10.2015   11:48

Вищий господарський суд України прийняв остаточне рішення в судовому спорі щодо витребування з приватного підприємства із користування майже 600 га лісу в Корюківському районі.

Цим судом 29.10.2015 залишено в силі рішення судів першої та апеляційної інстанції про задоволення позову прокурора і повернення державі земель лісового фонду.

Підставою для звернення до суду стало виявлені порушення незаконного використання суб’єктом господарювання лісового масиву вартістю понад 5 млн грн.

При цьому користування природним ресурсом не мало правового підґрунтя. Будь-які дозвільні документи в підприємства відсутні, а його доводи про перехід права користування від колишнього колективного сільськогосподарського підприємства зібраними у справі доказами спростовано.  

З’ясовано, що КСП ліквідовано, а фактичний користувач лісу його правонаступником не являється, тому природне багатство використовується підприємством незаконно.

Останні новини Чернігівщини

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування 13:16

Слухи о том, что крепкие напитки убивают мозг, а кофе помогает протрезветь, несколько преувеличены.

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти 13:04

Який овоч не лише дуже смачний, але й гарний на вигляд? Багато хто, відповідаючи на це питання, назве цвітну капусту. Її суцвіття естетично виглядають і відмінно поєднуються з іншими овочами, більшістю спецій, сирами, м’ясом і птицею.

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року 12:57

З 11 до 15 серпня Уран буде у стадії стаціонарності, Марс з’єднується з Чорним Місяцем, що активізує кармічні теми, проблеми поколінь. Маючи вплив на Марс, Чорний Місяць підпорядковує особисту волю підступним спонуканням та інстинктам.

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.