Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 20:27:28

ДПІ у м. Чернігові розглянуто 59 запитів на публічну інформацію

31.10.2015   10:28

Зі слів начальника відділу надання адміністративних послуг, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Марії Ребенок в поточному році запитувачі, зокрема, зверталися за наданням копій документів, роз’ясненнями податкового законодавства, інформацією щодо контрольно-перевірочної роботи.

За категорією запитувачів: 16 запитів надійшло від громадян, 43 - від юридичних осіб. Жоден запит не залишено поза увагою - всі запити розглянуті та своєчасно надані відповіді. 
   
Нагадуємо, що детально ознайомитися з законодавством, регламентуючим питання доступу до публічної інформації, порядком складання, подання та формою подання запиту, а також безпосередньо відправити запит  можна як на офіційному веб - порталі ДФС України за адресою http://sfs.gov.ua у розділі «Публічна інформація», так і на відповідному інформаційному стенді, розміщеному в Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові, розташованого за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, буд. 28.

Останні новини Чернігівщини

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування 13:16

Слухи о том, что крепкие напитки убивают мозг, а кофе помогает протрезветь, несколько преувеличены.

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти 13:04

Який овоч не лише дуже смачний, але й гарний на вигляд? Багато хто, відповідаючи на це питання, назве цвітну капусту. Її суцвіття естетично виглядають і відмінно поєднуються з іншими овочами, більшістю спецій, сирами, м’ясом і птицею.

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року 12:57

З 11 до 15 серпня Уран буде у стадії стаціонарності, Марс з’єднується з Чорним Місяцем, що активізує кармічні теми, проблеми поколінь. Маючи вплив на Марс, Чорний Місяць підпорядковує особисту волю підступним спонуканням та інстинктам.

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.