Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 21:09:18

Правоохоронці стали на перешкоді розкрадачам нафти

31.10.2015   09:43

Міліція Чернігівщини на території регіону, в тому числі в Прилуках і Прилуцькому районі, проводить масштабну боротьбу з організованими злочинними угрупованнями в різних сферах. Для Прилуччини найбільш актуальними на сьогодні є проблеми у паливно-енергетичній сфері.

На цьому напрямку протягом останнього місяця викрито ряд резонансних злочинів, про що міліція широко інформувала громадськість після кожного подібного факту.

Загалом правоохоронці викрили у регіоні декілька організованих злочинних груп, які розгорнули бурхливу діяльність з розкрадання паливних ресурсів. Міліція, крім того, має ще оперативну інформацію і проводить необхідні оперативно-слідчі дії. Варто підкреслити, що подібних викриттів тут не було впродовж попереднього десятиліття.

У разі необхідності проведення слідчих дій за тим чи іншим фактом, всі обшуки та затримання узгоджувалися з прокуратурою і були санкціоновані рішеннями судів. Всі дії проводилися в межах, окреслених чинним законодавством.

В рамках цієї діяльності працівники міліції довели причетність до організації злочинної діяльності та затримали громадянина Т., який відігравав роль лідера одного з розгалужених злочинних угруповань, орієнтованих на розкрадання нафтопродуктів та інших злочинів.

Наразі задокументовано 2 факти розкрадань нафти, затримані мікроавтобус та 2 КАМАЗи із нафтою, закамуфльовані під зерновози. Працівниками Прилуцького міського відділу вилучено у членів злочинної групи 3 гранати та наркотичні засоби. Це додатково свідчить, що у своїй злочинній діяльності ці громадяни не гребували нічим, що дозволяє отримувати неконтрольовані прибутки або може бути застосоване як знаряддя захисту свого злочинного бізнесу.

З об'єктивних причин останнім часом зросла кількість злочинів, пов'язаних із незаконним обігом, а подекуди й застосуванням вогнепальної зброї. На даний час на Прилуччині виявлено 15 фактів незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами (ст. 263 Кримінального кодексу України), з яких по 13 - оголошено про підозру. Торік переважало виявлення фактів незаконного зберігання набоїв та саморобних пристроїв для стрільби, тоді як у поточному році працівники Прилуцького МВ УМВС виявляють та вилучають пістолети-кулемети, гранати, бойові пістолети. Тобто відбувся перехід від кількісних до якісних показників в роботі міліції на цьому напрямку.

В загальному підсумку, значно збільшилася кількість розкритих злочинів у всіх сферах діяльності міліції. Зрозуміло, що в такій ситуації криміналітет не хоче втрачати свої прибутки і для дискредитації міліції використовує будь-які методи.

Це ми бачимо  з негативної реакції деяких «зацікавлених» засобів масової інформації. Насправді вона є надійним підтвердженням правильності курсу, якого дотримується міліція Чернігівщини в цілому і Прилуччини - зокрема. Цей курс залишатиметься незмінним і надалі, міліція продовжить активну боротьбу зі злочинними проявами в усіх сферах.
 

Останні новини Чернігівщини

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування

7 міфів про алкоголь та наукові обгрунтування 13:16

Слухи о том, что крепкие напитки убивают мозг, а кофе помогает протрезветь, несколько преувеличены.

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти

Смачні рецепти вихідного дня: топ 6 страв з цвітної капусти 13:04

Який овоч не лише дуже смачний, але й гарний на вигляд? Багато хто, відповідаючи на це питання, назве цвітну капусту. Її суцвіття естетично виглядають і відмінно поєднуються з іншими овочами, більшістю спецій, сирами, м’ясом і птицею.

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 10-16 серпня 2020 року 12:57

З 11 до 15 серпня Уран буде у стадії стаціонарності, Марс з’єднується з Чорним Місяцем, що активізує кармічні теми, проблеми поколінь. Маючи вплив на Марс, Чорний Місяць підпорядковує особисту волю підступним спонуканням та інстинктам.

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.