Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 9 грудня, 00:38:49

Проведено чергову зустріч із представниками Консультативної місії Європейського Союзу в Україні

27.10.2015   15:31Агенцiя

26 жовтня, у прокуратурі Чернігівської області відбулася чергова зустріч з представниками Консультативної місії Європейського Союзу в Україні – фахівцями відділу з питань регіонального співробітництва Євою Спасовські та Володимиром Головатенком.

Представники делегації розповіли про головну мету діяльності Місії в Україні, яка полягає в наданні допомоги у сфері реформування правоохоронних органів, а також в удосконаленні системи управління правоохоронними органами та забезпечення демократичного контролю над ними.

Гостей поінформовано щодо функцій, покладених на органи прокуратури, та ролі процесуального керівника у кримінальному провадженні в умовах реформування відомства, зупинившись також на взаємодії правоохоронних органів регіону в боротьбі зі злочинністю, захисті прав учасників  кримінального процесу.

Також сторони обговорили широке коло питань, пов’язаних із реформуванням сектору верховенства права, стандартів справедливого правосуддя, особливостей кадрових змін, взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації.

Представники Місії подякували за зустріч та зазначили, що підтримують ідею використання кращого європейського досвіду в Україні, активно працюють над налагодженням робочих стосунків з представниками всіх правоохоронних органів та правових інститутів.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини