Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 23:26:41

Розпочато кримінальне провадження за самовільне зайняття земельної ділянки

26.10.2015   11:25

Прокуратурою області за результатами вивчення стану законності в сфері земельних відносин встановлено факт самовільного зайняття земель сільськогосподарського призначення на території Чернігівського району.

Установлено, що у 2011 році Чернігівською районною державною адміністрацією фізичній особі надано дозвіл на розроблення землевпорядної документації щодо відведення в оренду двох суміжних ділянок загальною площею 89 га для ведення фермерського господарства.

Однак протягом 4 років землевпорядну документацію не затверджено, землі в оренду не передано.

Всупереч вимогам ст. 125 Земельного кодексу України, земельна ділянка нині використовується для вирощування сільськогосподарських культур без сплати коштів до бюджету, чим завдано шкоду державі на суму понад 80 тис грн.

З метою встановлення винних осіб, притягнення їх до відповідальності та відшкодування завданої шкоди прокуратурою області розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 197-1 КК України.


Довідково:


За самовільне зайняття земельної ділянки (ч. 1 ст. 197 КК України) передбачено відповідальність у виді штрафу від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини