Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 23:41:27

Відбулася зустріч керівництва прокуратури з делегацією Консультативної Місії Євросоюзу

26.10.2015   07:37Агенцiя

Відбулася зустріч прокурора області Віктора Носенка та його заступника Сергія Івашка з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні.

Делегацію КМЄС в рамках робочого візиту до Чернігівщини очолила  фахівець з регіонального співробітництва та експерт з питань діяльності правоохоронних органів та судочинства Єва Спасовська. Також до складу ввійшли інші фахівці відділу з питань регіонального співробітництва: Пітер Еплби, Богдан Денисенко, Володимир Головатенко.

Це вже третя зустріч із представниками КМЄС. Сторони обговорили широке коло питань, зокрема,  пов’язаних із реформуванням сектору верховенства права, його інституцій та функцій, впливом реформ на роботу прокуратури та правоохоронних органів області, в тому числі з урахуванням набуття чинності в листопаді 2015 року Законом України «Про Національну поліцію».

Окреслено напрями співпраці Місії з правоохоронними і контролюючими органами та обговорено окремі питання подальшої діяльності, пов’язані із впровадженням нового Закону України «Про прокуратуру».

Очільник відомства відповів на запитання гостей та надав вичерпну інформацію щодо діяльності органів прокуратури Чернігівщини в умовах реформування.

«Для нас важливо зберегти напрацювання, що вже є, та максимально ефективно імплементувати європейський досвід. Ми цінуємо зусилля європейської спільноти у становленні України як правової, демократичної держави, розуміємо важливість співпраці з Місією і готові до повної взаємодії з фахівцями Євросоюзу», - відзначив Віктор Носенко.

У свою чергу представники Місії подякували прокурору області за зустріч та зазначили, що активно працюють над налагодженням робочих стосунків з представниками всіх правоохоронних органів та правових інститутів в Україні. Готові передати практичний досвід країн Східної Європи задля ефективного впровадження нових методів роботи українських правоохоронців.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм»

У Чернігові представлена виставка «Комунізм = Рашизм» 15:09

10 серпня в помешканні Чернігівського обласного історичного музею імені Василя Тарновського відбулося відкриття виставки «Комунізм = Рашизм».

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини