Прокуратура в черговий раз відстояла права чорнобильця в суді
Київським апеляційним адміністративним судом залишено в силі рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов прокурора до Управління праці та соціального захисту населення Ріпкинської райдержадміністрації про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити певні дії.
Органи прокуратури представляли в суді інтереси особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, у зв’язку з виключенням інформації про її статус із Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.
Завдяки наполегливій та послідовній позиції прокуратури законні права соціально незахищеної особи поновлено, дії органів влади визнано протиправними та зобов’язано внести до реєстру відомості про особу, яка постраждала від Чорнобильської катастрофи.
Довідково:
Всього у поточному році задоволено 151 позов прокурорів в інтересах громадян на суму понад 13 млн грн, з яких реально виконано на 12,2 млн грн.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.