Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 08:24:16

Надзвичайні ситуації на території Чернігівської області

21.10.2011   09:09

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 21 жовтня 2011 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі.

1. Пожежа в житловому секторі Прилуцький р-н, с. Боршна, вул. Комарова, 11 О 10 год. 10 хв. в господарстві гр. Каленіченко Н.О., 1950 р.н., сталася пожежа житлового будинку (4х11 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю по всій площі, пошкоджено перекриття на площі 23 кв. м. Причина – порушення правил монтажу та експлуатації електромережі. Збиток – 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Коропський р-н, с. Лукнів, вул. Миру, 22 О 10 год. 55 хв. в господарстві гр. Гузенка В.А., 1970 р.н., сталася пожежа в житловому будинку (6х11 м, стіни дерев’яні, покрівля металева). Вогнем пошкоджено стіну на площі 2 кв. м. Причина – неправильне влаштування пічного опалення (відсутня протипожежна відступка). Збиток – 200 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.

Виявлення та знищення ВНП:

20 жовтня 2011 року о 09 год. 00 хв. в лісовому масиві біля с. Терехівка Чернігівського району було виявлено артилерійський снаряд часів ВВв. О 15 год. 30 хв. снаряд було знищено групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП УМНС України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника 08:11

Персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України показує нульову толерантність до корупції та протидіє корупційним діям на кордоні.

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель 08:01

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з позовом, в якому вимагає визнати недійсною додаткову угоду до договору про закупівлю газового палива.

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові 07:53

Упродовж кількох годин оперативники Прилуцького відділу поліції затримали зловмисника, який в ході раптової сварки спричинив смертельні тілесні ушкодження своєму сусідові.

Підведені підсумки дитячого конкурсу

Підведені підсумки дитячого конкурсу "Безпека в житті – життя в безпеці" 07:45

3 червня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії 07:36

19 серпня 1982 на своїй надзвичайній спеціальній сесії з питання про Палестину Генеральна Асамблея, «будучи приголомшеною величезною кількістю безневинних палестинських і ліванських дітей - жертв актів агресії Ізраїлю», постановила відзначати 4 червня кожного року як Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії.