Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 17:28:08

Всесвітній день пошти у Чернігові

10.10.2015   09:03Агенцiя

Майже двісті країн по усьому світу відзначають День пошти. Це свято дійсно масштабне, адже лише на Чернігівщині роботу поштового зв’язку забезпечують 3100 людей, це – ледве не найбільший колектив в області.

Щоб привітати поштарів із професійним святом, на запрошення керівника структури Олега Олексійовича Обушного, до центрального офісу Чернігівської дирекції «Укрпошти» завітав голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

«Пошта – інструмент людської комунікації, зв’язку зі світом за допомогою кореспонденції. Проте в Україні вона має ще важливішу місію. Поштар в Україні – не лише людина, яка приймає і доставляє листи і газети, поштар – це джерело новин, підтримки, живого спілкування для сотень тисяч людей. Пошта несе на собі велике соціальне навантаження, адже, особливо на Чернігівщині, де густота населення дуже низька, відділення зв’язку та поштарі є центром життя багатьох сіл і селищ. Вітаю вас зі святом. Переконаний, що, адаптуючись до умов ринку, пошта Чернігівщини матиме майбутнє, адже ваша робота, хоч часто і не помітна, але вкрай необхідна кожній людині», – звернувся до урочистого зібрання голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

Принагідно за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток поштового зв’язку було оголошено Подяки голови обласної державної адміністрації:

Ірині Степанівні Дмитренко – начальнику міського відділення поштового зв’язку «Чернігів-21» цеху обслуговування споживачів № 4 Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»;

Людмилі Миколаївні Котенко – начальнику міського відділення поштового зв’язку «Чернігів-14» цеху обслуговування споживачів № 4 Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»;

Ірині Михайлівні Кошовій – начальнику міського відділення поштового зв’язку «Чернігів» цеху обслуговування споживачів № 4 Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»;

Світлані Володимирівні Петровській – начальнику міського відділення поштового зв’язку «Чернігів-5» цеху обслуговування споживачів № 4 Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»;

Ніні Миколаївні Саповській – начальнику міського відділення поштового зв’язку «Чернігів-1» цеху обслуговування споживачів № 4 Чернігівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

Також із нагоди свята на подвір’ї офісу Чернігівської дирекції «Укрпошти» розгорнувся ярмарок виробів, створених руками поштарів, безпрограшні лотереї та пункт передплати періодичних видань.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 жовтня зафіксовано 211 нових випадків інфікування COVID-19.

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради 15:26

Відповідно до розпорядження голови обласної ради "Про скликання двадцять п'ятої сесії обласної ради сьомого скликання" 28 жовтня відбулися засідання постійних комісій обласної ради, під час яких депутати ознайомилися з питаннями порядку денного чергової сесії й напрацювали низку пропозицій та зауважень до них.

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака 14:31

26 жовтня в ході проведення заходів державного нагляду (контролю) по дотриманню вимог природоохоронного законодавствадержавними інспекторами з охорони довкілля Чернігівської області спільно з єгерською службою Ріпкинського відділення МРП ЧОО УТМР у мисливських угіддях визначеного підприємства виявлено чоловіка, який здійснював полювання у темну пору доби.

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку 14:24

27 жовтня о 20:01 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в селищі Олишівка Чернігівського району по вулиці Лісовій сталася пожежа житлового будинку.

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей 12:07

З середини жовтня Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради проходить процедуру позапланового інституційного аудиту – зовнішнє оцінювання діяльності закладу, що базується на ґрунтовному вивченні освітніх та управлінських процесів.