Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 08:16:43

Про епідемічну ситуацію з кору

14.03.2012   14:30Агенцiя

За минулу добу в області зареєстровано 2 випадки з підозрою захворювання на кір в м.Чернігові (Базовий медичний коледж-1, педуніверситет-1).

З початку року в області зареєстровано 38 випадків захворювання на кір ( 3 діагнози кору підтверджені лабораторно, 35 - встановлені клінічно ) та ще 12 хворих з підозрою на «кір».

На сьогодні госпіталізовані 6 хворих.

Спалахи кору мають місце в юридичному ( 30 випадків ) та медичному ( 4 випадки ) коледжах м.Чернігова.
Проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Епідситуація знаходиться на контролі санепідслужби.

http://cnoblses.net.ua/news/new.php?id=464

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини