У черговий раз попереджено незаконне надання 144 га землі вартістю 2,2 млн грн
За позовом прокуратури Чернігівської області окружний адміністративний суд 06.10.2015 визнав протиправним розпорядження Чернігівської районної державної адміністрації про надання в оренду землі.
Підставою для пред’явлення позову стало надання з порушенням земельного законодавства фізичній особі дозволів на розробку землевпорядної документації з відведення на території Довжицької та Новобілоуської сільських рад земельних ділянок в оренду для ведення фермерського господарства орієнтовною площею понад 144 га вартістю 2,2 млн грн.
Однак, всупереч Закону України «Про фермерське господарство», таку землю надано не єдиним масивом, а виділено окремими ділянками, які не межують між собою, та не обґрунтовано потреби в отриманні саме таких значних площ.
Незважаючи на те, що пройшло більш ніж 3 роки, документацію із землеустрою не затверджено, договори оренди не укладено.
Такі дії призводять до втрати бюджетом надходжень у вигляді орендної плати.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.