Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 22:13:16

Грабіжником виявилася дівчина

21.10.2011   08:37

Пограбування – тяжкий злочин, за скоєння якого чимало молодиків відбувають покарання в місцях позбавлення волі по всьому світу. Зазвичай саме цей злочин “користується популярністю” у підлітків, адже це найпростіший і найшвидший спосіб отримати кошти на випивку, наркотики і дискотеки. Але ніхто з них не замислюється про відповідальність, яка обов’язково їх настигне рано чи пізно.

Так днями в чергову частину Прилуцького райвідділу міліції зателефонувала 54-річна жінка і повідомила, що її пограбували. На місце пригоди оперативним черговим одразу була направлена слідчо-оперативна група. Прибувши на місце, міліціонери з’ясували, що коли потерпіла поверталася додому, поблизу місцевого кладовища до неї підбігла невідома дівчина і силою відібрала жіночу сумочку з документами та грошима, а потім спробувала витягти у жінки з кишені два мобільні телефони, але не вийшло, після чого остання накивала п’ятами.

Оперативники одразу почали активну фазу пошуків лиходійки, сподіваючись затримати її “по гарячих слідах”, важлива була кожна хвилина. Був складений словесний портрет зловмисниці, вилучені відбитки пальців, встановлювалися імовірні свідки події. Здійснювалося відпрацювання раніше засуджених та осіб, які зловживають спиртними напоями. І вже через кілька годин оперативники карного розшуку затримали нападницю, нею виявилася 28-річна мешканка Прилук. Документи та гроші, викрадені у жіночки, вилучені.

Наразі зловмисницю затримано до ізолятора тимчасового тримання, проти неї порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, карається позбавленням волі на строк до чотирьох років. Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини