Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 13:28:27

Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно керівника декількох фіктивних фірм

03.10.2015   08:06Агенцiя

Прокуратурою області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно місцевого жителя, який за винагороду створив низку фіктивних підприємств з метою прикриття незаконної діяльності.

Досудовим слідством встановлено, що упродовж поточного року на рахунки зареєстрованих чернігівчанином товариств підприємствами реального сектору економіки перераховано близько 4 млн грн під виглядом оплати за начебто отримані товари або послуги.

У подальшому ці кошти незаконно переводилися в готівку задля укриття їх руху від фіскальних органів.

Керівнику за співучасть у фіктивному підприємництві (ч. 2 ст. 27, ч. 1 ст. 205 КК України) загрожує покарання у виді штрафу до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 12 небезпечних подій, а саме:1 дорожньо-транспортну пригоду та 11 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

17 листопада: цей день в Україні і світі

17 листопада: цей день в Україні і світі 09:05

День 1363 Російська агресія - Day 1363 Russian aggression

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини