Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 грудня, 09:40:01

Правоохоронцями Чернігівщини при одержанні неправомірної вигоди викрито голову Сумської обласної виборчої комісії

25.09.2015   15:55Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області за дорученням першого заступника Генерального прокурора України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо вимагання керівником обласної виборчої комісії від громадянина неправомірної вигоди.

УМВС в Чернігівській області спільно з СБ України в ході проведення комплексу слідчих дій викрито голову Сумської обласної  виборчої комісії при одержанні неправомірної вигоди безпосередньо під час передачі коштів у кафе міста Суми.

Голова виборчої комісії вимагав та отримав 76 500 грн за укладання договорів про надання товарів та послуг.

Наразі слідчим управлінням УМВС в області проводяться слідчі дії з метою встановлення обставин злочину.
 

Останні новини Чернігівщини

Стартував прийом заявок на участь у програмі житлових ваучерів для внутрішньо переміщених осіб з ТОТ 09:39

Подати заявку за новим компонентом єВідновлення можна відсьогодні, 1 грудня, через мобільний застосунок Дія

2 грудня: цей день в Україні і світі 09:37

День 1378 Російська агресія - Day 1378 Russian aggression

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини