Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 лютого, 21:19:53

Створення належних та безпечних умов дорожнього руху – основне завдання працівників дорожньої галузі

25.09.2015   11:18Агенцiя

Дорожники Чернігівської області намагаються робити все можливе для цього, адже це перш за все - питання безпеки учасників дорожнього руху.

Але, не все залежить лише від них. Іноді, люди своєю поведінкою на дорогах самі створюють небезпечні ситуації - влаштовуючи стихійну торгівлю чи встановлюючи рекламні щити, наражаючи, при цьому, на небезпеку не тільки себе, а і всіх користувачів автомобільних шляхів.

Так, всім відомо, що за допомогою рекламних щитів, розміщених уздовж доріг, проводиться дуже вдале поширення інформації. Практично всі компанії, фірми, магазини, заводи-виробники і маленькі контори вдало використовують такий вид реклами. Але, підприємці розміщуючи рекламні щити на дорогах, навіть не підозрюють наскільки це може бути небезпечно і до чого можуть призвести наслідки від встановленої у недозволеному місті рекламної атрибутики.

Нажаль, в більшості випадків дуже важко встановити власника конструкцій на каркасах, наприклад, біг-бордів, сітілайтів – на них відсутнє маркування із зазначенням найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії. Однак, найтрагічнішим у даній ситуації є не так відсутність дозволів на розміщення реклами, як те, що їх поява на дорозі відволікає увагу водіїв та загрожує життю людей.

Аби не допустити трагедій на дорогах, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, повідомляє, що рекламоносії, встановлені в межах смуги відведення автодоріг, не повинні:
     - погіршувати умови безпеки дорожнього руху;
     - погіршувати або обмежувати видимість на дорозі, у напрямку руху чи збоку, затемняти або знижувати ефективність сприймання дорожніх знаків, світлофорів та інших технічних засобів організації дорожнього руху;
     - засліплювати учасників дорожнього руху, у тому числі внаслідок дії ефекту світлоповертання від рекламоносія;
     - зменшувати габарити шляхопроводів та інших інженерних споруд;
     - заважати руху пішоходів;
     - створювати звукові ефекти, що негативно вливають на умови руху.

Також, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області нагадує про заборону будь-якої торгівлі в межах смуг відведення автомобільних доріг загального користування області згідно з Постановою КМ № 174 від 24.12.2001 року.

Пам’ятаємо, що стихійна торгівля поблизу доріг несе загрозу життю і здоров’ю продавців та покупців. Крім того, стихійна торгівля здійснюється без відповідних документів, що не гарантують безпечність та якість харчових продуктів.

Дбаємо про власну безпеку та безпеку інших!

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини