Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 16:20:16

Завдяки прокуратурі повернуто особливо цінні землі вартістю майже 9 млн грн у власність держави

24.09.2015   13:03

Чернігівським районним судом задоволено позов прокуратури району в інтересах держави про скасування розпорядчих і правовстановлюючих документів

У цих паперах йдеться про те, що під приватну забудову в одному з сіл району віддано землі історико-культурного призначення площею 0,25 га вартістю майже 9 млн грн.

Встановлено, що земельна ділянка, передана у приватну власність громадянці для зведення нею житлового будинку, знаходиться в межах пам’ятки археології місцевого значення ІІ тис. до н.е., І тис., ХІ-ХІІ ст. поселення «Золотинка-1» (Бугри). Її взято на державний облік рішенням виконкому Чернігівської обласної ради.

Приватизація таких земель без проведення належних охоронних археологічних досліджень прямо заборонена нормами Земельного кодексу України.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20

Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.

Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16

Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини