Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 04:40:33

Важкою виявляється підготовка до сезону опалення в Чернігові

23.09.2015   16:39Агенцiя

Прес-конференція голови правління «Чернігівобленерго» з приводу підготовки до сезону опалення відбулася 22 вересня в центральному офісі організації.

На ній було обговорено рівень навантаження на енергосистему, графіки обмежень та аварійних відключень електроенергії.

Володимир Ткач, виконуючий обов’язки голови правління «Чернігівобленерго», повідомив про певні складнощі в підготовці до сезону опалення який головними причинами вважає заборгованість підприємств, споживачів та велику кількість дерев які заважають лінії електромереж. Понад 60 мільйонів гривень – саме стільки становить загальний борг підприємств перед «Чернігівобленерго».

Як варіант економії було запропоновано використовувати активні електронні прилади в нічній час після 23:00 до 7:00 ранку, що дасть змогу економити до 50 % електроенергії. Проте при цьому треба встановити спеціалізований лічильник.

«Енергозбереження серед населення є досить актуальним. Від більшої поінформованості з приводу електроенергії виграють всі, адже економне використання ресурсів дає змогу заощадити власні кошти і допомогти державі. Громадянська мережа ОПОРА наголошує на проведенні масштабної інформаційної кампанії за підтримки підприємств, які надають відповідні послуги, задля підвищення обізнаності всього населення та покращення відносин між надавачами послуг і споживачами», – наголошує місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець.

Марія Стронська

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно 20:02

У Чернігові з 28 жовтня учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, а учні 5-11 класів – дистанційно. Це триватиме до 13 листопада включно.

Виявлено 110 нових випадків COVID-19

Виявлено 110 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 жовтня зафіксовано 110 нових випадків інфікування COVID-19.

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.