Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 січня, 16:15:51

Жителі Чернігова у День міста дізнавались про енергоефективність

21.09.2015   15:57Агенцiя

«Містечко USAID» стартувало 19 вересня на Алеї Героїв у Чернігові в рамках святкування Дня міста.

Організації, які співпрацюють з Агентством США щодо міжнародного розвитку, представили 11 проектів, що втілюються в Чернігові та області. До роботи містечка долучилася і Громадянська мережа ОПОРА, яка презентувала чернігівцям дієві методи енергоефективності та енергозбереження.

Інформаційний захід з приводу методів економії та ефективного використання енергетичних ресурсів проводила місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

«Ми переконані, що нині ламати загальноприйняту в Україні систему, коли людям байдуже, скільки ресурсів вони споживають, – варто не лише підвищенням тарифів на комунальні послуги, а й просвітницькими заходами та позитивною мотивацією безпосередніх користувачів», – наголошує Наталя Висіканець.

В рамках акції, яка передбачала проведення вуличних консультацій, представниця ОПОРИ пояснювала містянам, як максимально просто економити енергоресурси в побуті, та наголошувала на важливості пошуку альтернативних джерел енергії. Пані Наталія закликала жителів до активності та пояснювала, як легко писати звернення щодо неефективної роботи ЖЕКів, а також про інші кроки з поліпшення умов проживання.

Всім жителям, які приймали участь в обговоренні, було роз’яснено особливості використання енергозбереження, мотиви його впровадження в усі сфери життєдіяльності та важливість для кожного громадянина.

Після отриманої інформації всі могли проаналізувати власну ефективність використання ресурсів вдома, дізналися, що конкретно варто зробити, аби почати економити, та які переваги при цьому можна отримати.

Окрім активного обговорення питань енергозбереження та ефективного використання ресурсів, всі учасники заходу отримали на згадку спеціалізовані буклети «Чиста енергія – чисте майбутнє» та інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», які вони зможуть продемонструвати своїм родичам та близьким.

Марія Стронська

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини