За минулу добу на автошляхах області працівниками Державтоінспекції було виявлено
За минулу добу на автошляхах області працівниками Державтоінспекції було виявлено та припинено 73 порушення Правил дорожнього руху.

З яких:
·керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння – 15 фактів;
·перевищення швидкості руху – 30;
·порушень вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг – 8;
·порушень правил розташування транспортних засобів на дорозі (зупинка, стоянка) –7;
·порушення правил пішоходами –9;
·інші порушення – 25
За минулу добу на території області зареєстровано 3 дорожньо-транспортні пригоди. В результаті яких двоє людей загинули та 4-ро отримали тілесні ушкодження.
Шановні водії, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, будьте пильними на дорозі. Дбаючи про свою безпеку, ви подбаєте про безпеку інших учасників дорожнього руху.
На території обласного центру проводяться заходи з метою профілактики аварійності, попередження та припинення порушень правил дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів «таксистами» та водіями автобусів.
За добу працівниками ДАІ було складено 12 адміністративних протоколів, з них:
на водіїв «таксі»-6 протоколи;
на водіїв автобусів - 6 протоколів
Також, з метою попередження та недопущення дорожньо-транспортних пригод за участю нетверезих пішоходів, працівниками ДАІ виявлено та передано до нарядів патрульно-постової служби 3 «горе-пішоходи».
Під час нагляду за дорожнім рухом працівниками ДАІ надано посильну допомогу учасникам дорожнього руху, в частині роз’яснення подальшого маршруту руху, буксирування автомобіля до найближчої СТО, надання технічної допомоги.
Прес-служба ДАІ Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Остерська громада: як цифровізація містобудівної документації змінює підхід до планування територій 09:15
Остерська громада на Чернігівщині стала однією з перших в Україні, яка повністю оцифрувала свою містобудівну документацію та інтегрувала її до Містобудівного кадастру на державному рівні.
Інформаційно-консультаційна підтримка підприємців під час війни: у Коропі відбулася зустріч «Діалог влади та бізнесу» 08:32
Днями у Коропі відбулася чергова зустріч «Діалог влади та бізнесу». Цього разу у фокусі обговорення – інформаційно-консультаційна підтримка підприємців під час війни, адже для того, щоб ефективно пристосовуватись до змін і розвиватись важливим є отримання необхідних знань та консультацій.

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.