Міський голова проконтролював роботи з благоустрою
Чернігівський міський голова Олександр Соколов разом із журналістами перевірив роботи із благоустрою, що зараз проводяться у Чернігові.
Зокрема, проведено мощення центральної алеї Міського парку культури і відпочинку (верхній майданчик до сходів на нижню терасу) – близько 3 тис. м. кв. та оновлено фонтан.
Як повідомив начальник управління ЖКГ міської ради Геннадій Луценко, для виконання робіт було укладено договір з підрядною організацією – приватним підприємством "Рембуд-2603" на загальну суму близько 1 млн. грн. "Роботи виконувалися відповідно до договору та здані в повному обсязі", - констатував він. Як і належить, підрядна організація надала сертифікати відповідності на тротуарну плитку.
О.Соколов висловив позитивну оцінку зробленого. Він також зауважив, що проект був виконаний раніше, але тільки цього року, завдяки збільшення надходжень до міського бюджету у результаті перших кроків децентралізації, вдалося реалізувати його. "Міський парк – одне із улюблених місць відпочинку чернігівців. Тут проводяться яскраві свята і влітку, і взимку, тому парк має бути красивим та зручним для людей", - сказав міський голова. Він додав, що при збереженні темпів фінансових надходжень до бюджету у місті будуть виконані й інші проекти.
Учасники прес-туру ознайомилися із проведеними роботами по пр. Перемоги від вул. Горького до вул. Молодчого, де виконано роботи з асфальтування тротуару. Крім того, триває мощення тротуару по пр. Перемоги. Обсяг робіт складає майже 1,6 тис. м. кв., вартість – понад 760 тис. грн. Підрядна організація – ПП "Рембуд -2603". Працівники поінформували міського голову, що роботи планують завершити до кінця вересня.
Також О.Соколов поінформував, що найближчим часом розпочнуться роботи з реконструкції бульвару по пр.Миру від пр. Перемоги до вул. Щорса. Управлінням ЖКГ у вересні був проведений тендер, переможцем якого стало ТОВ "Партнер" (м.Київ). Відповідно, до укладеного минулого тижня договору планується виконати мощення доріжок тротуарною плиткою (7,5 тис. м.кв.) на суму майже 6,5 млн. грн. та провести благоустрій території парку.
"Люди хочуть зручностей, і ми будемо це робити. Адже місто розвивається", - наголосив керівник обласного центру Чернігівщини.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами
Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12
30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.