Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 16:55:43

На Чернігівщині завершилася операція "Літо-2015"

11.09.2015   07:08Агенцiя

В ході оперативно-профілактичних заходів за продаж неповнолітнім алкоголю і тютюну до відповідальності притягнуто 74 особи, семи суб’єктам господарювання анульовані ліцензії, до порушників накладено штрафів на 47 тисяч гривень.

З 25 травня до 31 серпня на Чернігівщині проводилися загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи «Літо-2015». На практичному та підготовчому етапах відпрацювання працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей склали 440 адміністративних протоколів, з них 74 адміністративні протоколи за продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів (ст. 156 КУпАП), 193 - за невиконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП), 17 – за доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння (ст. 180 КУпАП).

За матеріалами кримінальної міліції у справах дітей по 53 кримінальних правопорушеннях оголошено про підозру, 45 кримінальних проваджень відправлені до суду.

Протягом літніх канікул правоохоронці розшукали 13 дітей які самовільно залишили місця проживання. Також працівниками КМСД міськрайвідділів області були проведені 80 профілактично-роз’яснювальних лекцій та бесід в дитячих таборах. Відповідні заходи висвітлювалися в електронних та друкованих ЗМІ.

Під час відпрацювання перевірялися заклади торгівлі, які реалізують горілчані і тютюнові вироби. В ході перевірок до адміністративної відповідальності за продаж неповнолітнім алкоголю і тютюну притягнуто 74 особи.

На розгляд до Головного управління державної фіскальної служби України в Чернігівській області за матеріалами міліції в були направлені дані справи для прийняття рішення про скасування ліцензій на право торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, 7 суб’єктам господарювання ліцензії були анульовані та застосовані фінансові штрафні санкції на 47 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини