Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 вересня, 02:21:21

Від продажу земельних ділянок і прав оренди на них бюджети поповнились майже на вісім мільйонів гривень

31.08.2015   14:17Агенцiя

У Чернігівській області впродовж 2015 року від продажу земельних ділянок та прав оренди на них бюджети всіх рівнів отримали 7,88 млн грн.

За результатами проведення земельних аукціонів до державного бюджету спрямували 4,537 млн гривень. Місцеві бюджети поповнились на 3,342 млн гривень.

На торгах продали 39 земельних ділянок державної та комунальної власності. Загальна площа наділів складає 29,39 гектари. Від продажу вдалось отримати кошти у сумі 6,8 млн. гривень.

На інших земельних торгах у Чернігівській області продали право оренди на 37 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Загальна площа земель складає 1066,2 гектарів. Обсяг річної оренди становить 714,5 тис. гривень.

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області додатково визначили 96 земельних ділянок, права оренди на які планують продати на торгах. Площа земель становить близько близько 4,1 тис. гектарів. Землевпорядники завершили процедуру підготовки до аукціону для 45 земельних ділянок. Наділи знаходяться на території Бахмацького, Городнянського, Новгород-Сіверського, Сосницького, Чернігівського та Щорського районів області.


Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».
Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини