Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 вересня, 20:28:24

Діалог заради миру започатковують українські жінки. ВІДЕО

28.08.2015   08:06Агенцiя

Вони розмовлятимуть одна з одною про війну на Cході і, кажуть, спробують без зброї помирити між собою народ. Відтак, в усіх областях стартує програма «Миротворення в Україні: жіноче обличчя миру».

За підтримки Спілки жінок України сьогодні і в Чернігові розпочався такий проект.
 
Вже більше року Інна Різуха займається волонтерською діяльністю. Каже, забула про родину і дітей. Тепер рятує від біди переселенців. Їй болить доля України.
 
Щодня волонтери їдуть на передову. І серед них багато жінок. Вони не бояться стояти під обстрілами і сьогодні беруться ще за одну важливу місію – мирити тих, кого роз’єднала війна. А відтак жінки-миротвориці і жінки-волонтери об’єднуються для спільних діалогів.
 
Спілка жінок України спільно з урядом Великобританії організовує про всій країні цикл семінарів «Миротворення в Україні: жіноче обличчя миру». Мета програми – започаткувати діалог між активними жінками. Поки чоловіки захищатимуть країну з автоматами в руках, наші волонтерки  об’їдуть всі гарячі точки країни і спробують почути кожну родину.
 
Проект «Миротворення в Україні: жіноче обличчя» розпочав свою діяльність в нашій області. На його відкриття запросили всіх активних жінок, жінок – волонтерок і жінок-миротвориць. Приїхали представниці і з Кіровоградської, Рівненської, Запорізької та Миколаївської областей. Вже незабаром делегація роз’їдеться по країні говорити про мир. На добру путь їх благословляє керівництво області, яке підтримує волонтерський рух чернігівців.
 
Широкомасштабний діалог волонтерки планують закінчити аж у березні наступного року. Сподіваються, що його підсумки підбиватимуть вже у мирній Україні.

Останні новини Чернігівщини

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців

Показники роботи Чернігівської митниці ДФС за 8 місяців 17:57

Протягом січня-серпня 2019 року Чернігівською митницею ДФС до державного бюджету перераховано близько 3 млрд гривень.

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова

Щоб зберегти пам’ятки Чернігівщини, маємо координувати спільні зусилля - Наталія Романова 17:43

Дев’яносто сім культових споруд на Чернігівщині є пам’ятками архітектури; 57 з них — національного значення та 40 — місцевого. Про те, як утримувати ці пам’ятки, не порушуючи їх автентичного вигляду, говорили на нараді, яку провела в.о. голови облдержадміністрації Наталія Романова.

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові

Полісмени з 5 країн світу переймають досвід у Чернігові 17:37

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні зустрівся з працівникам поліції з Великобританії, Нідерландів, Естонії, Канади та Іспанії. Вони приїхали у Чернігів у рамках заходів Форуму міжнародної поліцейської асоціації, який проходить в Україні.

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята

Як працюватиме пасажирський транспорт Чернігова на свята 17:33

До уваги чернігівців та гостей міста! Інформація про роботу міського пасажирського транспорту на час святкування Дня міста 20 – 22 вересня ц.р.

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління

Представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління 17:29

Днями в рамках навчального візиту, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування, представники ОТГ Чернігівської та Київської областей знайомилися з кращими практиками управління місцевими фінансами у сфері освіти і медицини Корюківської громади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини