Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 19:39:10

Перші кроки громадськості по створенню об'єкту природно-заповідного фонду «Кордівка»

27.08.2015   16:53Агенцiя

Керівники трьох комітетів Громадської ради при Чернігівській ОДА, представники комітету з питань реалізації громадської програми «Зелене намисто Чернігівщини» Валентина Седячко, Наталія Проскуріна і Тамара Петрова пропонують створити у Чернігові об’єкт природно-заповідного фонду місцевого значення «Кордівка».

Відповідне клопотання надіслано до Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА. На думку громадськості, територія Кордівки важлива у існуючій схемі регіональної екологічної мережі Чернігівщини. А збереження лісопарку «Кордівка» у категорії об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення важливе саме через екологічне значення об’єкту, його природний стан і вплив на гідрологічні режими річки Десна.

Варто зазначити, що відповідні документи представники комітету з питань реалізації громадської програми «Зелене намисто Чернігівщини» готували з врахуванням висновків науково-дослідної роботи резервування території для заповідання в межах Чернігівської області. Це дослідження виконане науковцями Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Довідково: Лісопарк «Кордівка» є природною, заплавною лісовою територією та знаходиться вздовж правого берега річки Десна, на землях запасу Чернігівської міської ради, площею 270 га.

Комітет з питань реалізації громадської
програми «Зелене намисто Чернігівщини»

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини