Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 05:08:58

Перші кроки громадськості по створенню об'єкту природно-заповідного фонду «Кордівка»

27.08.2015   16:53Агенцiя

Керівники трьох комітетів Громадської ради при Чернігівській ОДА, представники комітету з питань реалізації громадської програми «Зелене намисто Чернігівщини» Валентина Седячко, Наталія Проскуріна і Тамара Петрова пропонують створити у Чернігові об’єкт природно-заповідного фонду місцевого значення «Кордівка».

Відповідне клопотання надіслано до Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА. На думку громадськості, територія Кордівки важлива у існуючій схемі регіональної екологічної мережі Чернігівщини. А збереження лісопарку «Кордівка» у категорії об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення важливе саме через екологічне значення об’єкту, його природний стан і вплив на гідрологічні режими річки Десна.

Варто зазначити, що відповідні документи представники комітету з питань реалізації громадської програми «Зелене намисто Чернігівщини» готували з врахуванням висновків науково-дослідної роботи резервування території для заповідання в межах Чернігівської області. Це дослідження виконане науковцями Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Довідково: Лісопарк «Кордівка» є природною, заплавною лісовою територією та знаходиться вздовж правого берега річки Десна, на землях запасу Чернігівської міської ради, площею 270 га.

Комітет з питань реалізації громадської
програми «Зелене намисто Чернігівщини»

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі

Поліція Чернігова не виявила жодних вибухових предметів на Красній площі 19:18

Нині поліцейські встановлюють особу, що зробила неправдиве повідомлення про замінування.

Виявлено 84 нових випадків COVID-19

Виявлено 84 нових випадків COVID-19 16:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 21 вересня в області зафіксовано 84 нових випадків COVID-19.

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти

У Ніжині та Носівському районі з 22 вересня працюватимуть транспорт та заклади освіти 14:59

Таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого на основі звернень та консультацій з регіонами переглянули карантинні обмеження для населених пунктів, віднесених до "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА

Готовність до своєчасного старту і стабільного проходження опалювального сезону – на контролі Чернігівської ОДА 14:42

Рівень підготовки теплогенеруючих підприємств та паливно-енергетичного комплексу до опалювального сезону 2020-2021 рр., а також розрахунки за спожиті послуги – основні питання засідання Антикризового енергетичного штабу, який 18 вересня в онлайн–режимі провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини

Святкування дня міста Чернігова розпочали покладанням квітів до могил воїнів-захисників Батьківщини 14:34

21 вересня - День міста Чернігова та 77-а річниця вигнання нацистських окупантів з нашого міста. Цей день назавжди увійшов у його історію як уособлення вдячної пам’яті про подвиг воїнів-визволителів, які ціною власного життя забезпечили майбутнім поколінням можливість вільно жити у рідному місті.