Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 02:33:32

Прокуратурою Чернігівської області прийнято рішення про передачу розслідування чотирьох найбільш резонансних розбійних нападів до слідчого управління УМВС області

27.08.2015   16:29Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області здійснюються системні заходи для підвищення ефективності розслідування правоохоронними органами кримінальних проваджень, зокрема, щодо тяжких і особливо тяжких злочинів проти власності.

Серед іншого, протягом серпня за результатами вивчення стану розслідування таких злочинів прокуратурою області прийнято рішення передати розслідування чотирьох розбійних нападів, скоєних на Чернігівщині, з районних відділів УМВС до слідчого управління УМВС області.

 

Йдеться про цьогорічні найбільш тяжкі та резонансні злочини проти власності: два розбійні напади на приватні оселі та два — на ювелірні крамниці.

 

Хід їх досудового розслідування знаходиться на контролі керівництва прокуратури області.

 

З метою активізації слідства вживаються додаткові координаційні заходи.

 

Керівництвом та профільним відділом прокуратури області запроваджено заслуховування стану розслідування та процесуального керівництва в цих кримінальних провадженнях.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».