Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 20:26:37

“Трибуні хлібороба” – 80 років

06.03.2012   11:24

5 березня у приміщенні Талалаївського районного Будинку культури було людно. Шанувальники районної газети “Трибуна хлібороба” разом зі співзасновниками зібрались, аби привітати колективи редакції, друкарні, ветеранів з 80-річчям від для першого випуску в світ улюбленої газети.

Перший номер районної газети у Талалаївці вийшов саме 5 березня 1932 року. Назву вона мала “Більшовицькі темпи” і відповідала духові тієї епохи.

Під час фашистської окупації газета не виходила.

Після звільнення району у листопаді 1943 року газета почала випускатись під назвою “Колгоспник Талалаївщини” тиражем у 500 прим. Зараз її тираж – майже 2700 прим.

Коли у 1966 році район було відновлено як адміністративно-територіальну одиницю, з березня 1967 року газета стала мати сучасну назву “Трибуна хлібороба”. На свято вийшов її 9000-ний номер.

Під час урочистостей колективу редакції була вручена подяка голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка за багаторічну сумлінну працю по поліпшенню якості газети.

Вітання, грамоти, подарунки передали газетярам районна державна адміністрація, районна рада, селищна рада, управління у справах преси та інформації ОДА, обласна організація Національної спілки журналістів України, представники чернігівського земляцтва у Києві, ветерани газети, гості.

Особлива подяка була висловлена депутату обласної ради Василю Фесаку за постійну підтримку районної газети.

Перед очима присутніх у залі у стислому вигляді постала вся історія газети. Мультимедійний супровід заходу вдало поєднувався із святковою концертною програмою. А у фойє Будинку культури учасники святкових заходів могли познайомитись із історією газети “Трибуна хлібороба” у фотографіях.

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.