Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 січня, 00:53:20

На Чернігівщині засуджено військовослужбовців-хабарників

25.08.2015   11:27

Новозаводський районний суд Чернігова виніс вирок командиру навчальної роти однієї з військових частин, що підпорядкована Державній спеціальній службі транспорту.

У січні ц.р. зловмисник був затриманий співробітниками СБУ у службовому кабінеті під час одержання хабара від солдата строкової служби за приховування факту порушення дисциплінарного статуту. Суд визнав зловмисника винним у скоєнні корупційного злочину та призначив йому покарання у вигляді чотирьох місяців арешту, з позбавленням права обіймати адміністративно-розпорядчі посади в органах державної влади.

Козелецький районний суд розглянув матеріали кримінального провадження, відкритого за фактом отримання неправомірної винагороди командиром підрозділу однієї з військових частин Чернігівського гарнізону. Співробітники СБУ затримали зловмисника у червні ц.р. після отримання ним грошей від мобілізованого військовослужбовця за надання короткострокової відпустки. За вироком суду хабарнику призначено штраф у розмірі 25 500 гривень та позбавлено права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування, військового управління.
 
Прес-група Управління СБ України
в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини