Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 березня, 18:51:12

Вакансії безробітним пропонували прямо на території підприємства, якому не вистачає робочої сили

24.08.2015   08:26

Всім бажаючим обіцяли і роботу, і перенавчання, і пристойну заробітну плату. Все це було у Чернігівському тролейбусному управлінні.

Так обласний центр зайнятості проводив тут ярмарок вакансій. Подібні заходи вважають гарною традицією, адже безробітні можуть не лише отримати інформацію про професію, а ще й побачити, де доведеться працювати. Статистика ж говорить, що значний відсоток людей, які шукають роботу, після подібних екскурсій таки працевлаштовуються.

Їх зібрали у залі Чернігівського тролейбусного управління. Прямо з центру зайнятості безробітні прийшли до потенційного працедавця спитати про роботу. У кожного своя сумна історія. Приміром, 32-річний Олександр вже змучився ходити по підзаробітках. А 34-річна Надія півроку не може знайти роботу.

Саме молодих кадрів вже давно не вистачає Чернігівському тролейбусному управлінню. Ситуація з робочою силою тут майже критична.

Молодь не хоче братися за роботу, яку пропонує Чернігівське тролейбусне управління, констатує його керівництво. Тут катастрофічно не вистачає водіїв тролейбусів, кондукторів й працівників робітничих спеціальностей. Комунальний заклад після ярмарку вакансій таки сподівається укомплектувати вільні робочі місця.


Безробітним, які прийшли на ярмарок вакансій, провели екскурсію по управлінню і розповіли про його перспективи: це і оновлення тролейбусного парку, і отримання пільгового кредиту на це. Мінятимуть і кадрову політику — за допомогою центрів зайнятості. Лише за останні півтора року 36 безробітних служба зайнятості працевлаштувала у Чернігівському тролейбусному управлінні. За державні кошти людей, які шукають роботу, наприклад, водіїв тролейбусів, перенавчають. Подібні заходи і акції допомагають розвантажити ринок праці. Бо, за статистикою, сьогодні маємо в Україні майже мільйон безробітних.

Ну, до речі, після подібних акцій та екскурсій значний відсоток безробітних залишаються працювати на підприємствах, куди їх запрошують центри зайнятості. Це, власне, і є метою днів відкритих дверей.


Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини