Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 05:56:22

Вакансії безробітним пропонували прямо на території підприємства, якому не вистачає робочої сили

24.08.2015   08:26

Всім бажаючим обіцяли і роботу, і перенавчання, і пристойну заробітну плату. Все це було у Чернігівському тролейбусному управлінні.

Так обласний центр зайнятості проводив тут ярмарок вакансій. Подібні заходи вважають гарною традицією, адже безробітні можуть не лише отримати інформацію про професію, а ще й побачити, де доведеться працювати. Статистика ж говорить, що значний відсоток людей, які шукають роботу, після подібних екскурсій таки працевлаштовуються.

Їх зібрали у залі Чернігівського тролейбусного управління. Прямо з центру зайнятості безробітні прийшли до потенційного працедавця спитати про роботу. У кожного своя сумна історія. Приміром, 32-річний Олександр вже змучився ходити по підзаробітках. А 34-річна Надія півроку не може знайти роботу.

Саме молодих кадрів вже давно не вистачає Чернігівському тролейбусному управлінню. Ситуація з робочою силою тут майже критична.

Молодь не хоче братися за роботу, яку пропонує Чернігівське тролейбусне управління, констатує його керівництво. Тут катастрофічно не вистачає водіїв тролейбусів, кондукторів й працівників робітничих спеціальностей. Комунальний заклад після ярмарку вакансій таки сподівається укомплектувати вільні робочі місця.


Безробітним, які прийшли на ярмарок вакансій, провели екскурсію по управлінню і розповіли про його перспективи: це і оновлення тролейбусного парку, і отримання пільгового кредиту на це. Мінятимуть і кадрову політику — за допомогою центрів зайнятості. Лише за останні півтора року 36 безробітних служба зайнятості працевлаштувала у Чернігівському тролейбусному управлінні. За державні кошти людей, які шукають роботу, наприклад, водіїв тролейбусів, перенавчають. Подібні заходи і акції допомагають розвантажити ринок праці. Бо, за статистикою, сьогодні маємо в Україні майже мільйон безробітних.

Ну, до речі, після подібних акцій та екскурсій значний відсоток безробітних залишаються працювати на підприємствах, куди їх запрошують центри зайнятості. Це, власне, і є метою днів відкритих дверей.


Чернігівська обласна Державна телерадіокомпанія

 

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.